Reklama

Poznajcie osiem wspaniałych dziewcząt

17/04/2012 16:34



Natalia Wojciechowska, Paulina Żurkowska, Sylwia Matura, Joanna Nowak, Agnieszka Stanecka, Marta Jeżewska, Anna Barchanowicz i Magdalena Stryjek to laureatki tegorocznego konkursu XIV Lokalnej Edycji Samorządowej Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych". Wszystkie laureatki to uczennice elbląskich szkół.

— Te uczucia i radość, gdy pomagam innym są nie do opisania — mówiła podczas wczorajszej(17 kwietnia) gali w Młodzieżowym Domu Kultury w Elblągu Magdalena Stryjek, tegoroczna laureatka. — Jestem jednak pewna, że mobilizacji do pomagania innym nigdy mi nie zabraknie.


Magdalena Stryjek już za kilka dni (19 - 20 kwietnia w Warszawie) będzie reprezentować Elbląg podczas ogólnopolskiej edycji tego konkursu. — Postaram się dobrze tam zaprezentować — zapewnia laureatka.


Do XIV edycji konkursu zgłosiło się 28 kandydatów z 12 elbląskich szkół i placówek. Wyboru najlepszych dokonała komisja złożona z przedstawicieli władz miasta i organizacji samorządowych. 
— Sam fakt, że aż tylu kandydatów zgłosiło się do tegorocznego konkursu, wskazuje, że wokół nas pojawia się coraz więcej dobra — tłumaczy Grażyna Kluge, wiceprezydent Elbląga. — Liczę, że podczas kolejnych edycji zainteresowanie będzie rosło, a sama gala będzie znacznie lepiej widzialna.

Michał Szypniewski

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0iTiUMvG-6o[/youtube]

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama