Może nieco w cieniu przebudowy "503" w Suchaczu, ruszyła budowa długo oczekiwanej drogi gminnej łączącej dzisiejszą ulicę Wielmoży z ulicą Wolbromską. Jak się będzie nazywała? Rozstrzygnie to konkurs.
Jest to w zasadzie naprawa, bo droga ta istniała jeszcze przed wojną. Realizacja obecnego projektu zapewni dobrą komunikację do kilkunastu przyległych działek budowlanych, a przede wszystkim odciąży ulicę Słomnicką od przejazdów ciężkimi (powyżejChcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!