W minionym tygodniu, w wielu wydarzeniach z projektu „Wakacje z MOSiR-em” uczestniczyli szczególnie młodzi elblążanie przebywający w miejscach zamieszkania. W sobotę zakończył się drugi i niestety ostatni turnus „Lata pod żaglami” na przystani Jachtklubu Elbląg. Wcześniej, praktycznie codziennie można było uczestniczyć w proponowanych imprezach i zawodach sportowych.
Informacja o rozpoczęciu przygotowań do mrożenia płyty lodowiska „Helena” spowodowała, że do hali licznie przybyli tenisiści stołowi, a nawet rozegrano mecz piłki nożnej. Natomiast w czwartym wakacyjnym turnieju piłki nożnej SOCCER CUP rywalizowało 10 podwórkowych drużyn.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!