Reklama

Spotkanie opłatkowe ze służbami mundurowymi

19/12/2017 15:43

Prezydent Elbląga Witold Wróblewski spotkał się z przedstawicielami służb mundurowych oraz stowarzyszeń i związków kombatanckich.

Przedświąteczne spotkanie, w którym uczestniczyli przedstawiciele Wielonarodowej Dywizji Północ Wschód, 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej, Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, Straży Granicznej, Aresztu Śledczego, Urzędu Morskiego, Nadleśnictwa oraz kombatanci odbyło się w Kamieniczkach Elbląskich.

— Chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim służbom za współpracę. Wiele działań podejmowanych na rzecz zapewnienia porządku i bezpieczeństwa w mieście nie byłoby możliwych do zrealizowania, gdyby nie Wasze wsparcie. Ten rok był trudny i wyjątkowy z uwagi na warunki atmosferyczne. Intensywne opady spowodowały powódź w naszym mieście, mieliśmy też cofkę na rzece Elbląg. Na szczęście dzięki podjętym działaniom nasi mieszkańcy nie ucierpieli w tych zdarzeniach. Jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim służbom, które brały udział w zabezpieczaniu miasta. Dziękuję również za działania podejmowane na co dzień – wspólne patrole, kontrole, za udział w uroczystościach miejskich, czy akcje edukacyjno –profilaktyczne prowadzone wśród elblążan — podkreślał prezydent Witold Wróblewski.

Spotkanie zakończyły świąteczne życzenia i łamanie się opłatkiem.
Informacja UM w Elblągu

[gallery=4]03953[/gallery]

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama