Wie pani, co? Tak się zastanawiam, jeżeli byśmy mówili o zyskach i stratach, to żeby pracować w fundacji trzeba być chyba wariatem. Kariery się tu nie zrobi, pieniędzy nie zarobi — mówi Stanisław Puchalski, prezes Fundacji Elbląg, w rozmowie z Marleną Paleską.
— A jednak robi to pan od dobrych kilkunastu lat.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!