Reklama

Strażacy zapraszają do Kurowa Braniewskiego na piknik



13/08/2012 11:45

W sobotę od godz. 15 strażacy ochotnicy z Kurowa Braniewskiego zapraszają do wspólnej zabawy na pikniku.

W programie imprezy m.in.: przegląd piosenki strażackiej, pokazy ratownictwa medycznego i strażackiego sprzętu. Nie zabraknie kulinarnych specjałów oraz stoisk handlowych. Stoisko informacyjne będzie miał również KRUS. O godz.18 rozpocznie się zabawa taneczna z zespołem Takama.
daw

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama