Reklama

Światowid i Mjazzga zapraszają na Za Duchy

12/10/2012 19:36

Tego nie przeżył jeszcze nikt! Kino „Światowid” i Klub Muzyczny Mjazzga zapraszają na Za Duchy. Rezerwujcie czas w środę, 31 października.

Za Duchy to coś między Dziadami, a Halloween. Organizatorom już udało się nawiązać kontakt ze znanymi duchami.

- Swoją obecność potwierdziły duchy m.in. Marilyn Monroe i Elvisa Presleya. Zjawić się mają również słynni Pogromcy Duchów – zapowiada Natalia Klonowska, kierownik kina „Światowid”. – Spodziewajcie się najgorszego! Oby tylko nikt ducha nie wyzionął…

Za Duchy rozpoczną się w kinie „Światowid” od najstraszniejszego horroru wszech czasów. Po filmie będzie wymarsz do Mjazzgi, gdzie do rana będą bawiły się wszystkie elbląskie duchy.

Impreza rozpocznie się o godz. 20 od seansu najstraszniejszego horroru wszech czasów wybranego przez widzów w plebiscycie. Po projekcji (ok. godz. 21.) odbędzie się przemarsz elbląskich duchów spod kina „Światowid” do Mjazzgi, gdzie do bladego świtu duszkiem wnoszone będą toasty Za Duchy.

Każdy duch, który przekaże do baru bilet z kina „Światowid” otrzyma stosowną zniżkę na Krwawą Mary. Organizatorzy wybiorą i nagrodzą także najciekawsze duchy i straszne niespodzianki.
kmf

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama