Koncert Golec uOrkiestra był jedną z głównych atrakcji sobotniego dnia obchodów Elbląskiego Święta Chleba. Występ grupy założonej przez braci Pawła i Łukasza Golców z Milówki przyciągnął prawdziwe tłumy. Zobacz zdjęcia!
[gallery=4]34870[/gallery]Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!