- Powołałem panią Urszulę Kocięcką na stanowisko prezesa spółki, gdyż potrzebowaliśmy fachowca, osoby z dużym doświadczeniem, z umiejętnościami zarządzania, znającej się na biznesie, ekonomii, finansach – mówi Grzegorz Nowaczyk, prezydent Elbląga.
Spółka powołana została przez Radę Miejską pod koniec 2012 r.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!