Dzisiaj rozpoczyna się Elbląskie Święto Chleba. Golec uOrkiestra, Turniej Miast Kopernikańskich, koncerty folklorystyczne, spektakle teatralne - to atrakcje tegorocznej imprezy. Ale najważniejszy jest oczywiście jarmark, na którym stanie rekordowa liczba ponad 200 stoisk. Część z nich stanęła na starówce z samego rana. Byli już pierwsi kupujący.
Tegoroczne Święto Chleba rozpocznie się dziś i potrwa do 2 września. Po raz pierwszy aż przez trzy dni elbląską starówkę opanują kupcy z całego kraju i zagranicy. Jarmark będzie trwał codziennie od 10. do 21. Będą mu towarzyszyły liczne atrakcje.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!