Z gościnnymi występami zawita do Elbląga reprezentacyjny Cyrk Arlekin pod dyrekcją Krzysztofa Mazura i Juliana Madeja. Swój najnowszy program pokaże na placu przy ul. Warszawskiej w najbliższą sobotę o godz. 17.
W tym roku Arlekin świętuje swój jubileusz 15-lecia istnienia. Przez te wszystkie lata stał się jednym z najbardziej znanych polskich cyrków. W międzynarodowym programie sezonu 2012 wystąpią artyści areny polskiej oraz gościnnie artyści z Ukrainy i Egiptu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!