Stowarzyszenie Elbląg Europa zaprasza na piknik międzypokoleniowy, który odbędzie się w najbliższą niedzielę w godzinach 14:00–18:00. Wydarzenie jest realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego.
W programie przewidziano dmuchany zamek dla dzieci, warsztaty gry na bębnach w trzech turach (14:00–14:30, 15:00–15:30, 17:30–18:00), a także wielkoformatowe gry planszowe przygotowane przez Planszówkowy Zawrót Głowy. O godz. 16:00 odbędzie się gra terenowa „Tajemnica Diabelskiego Kamienia”. Uczestnicy, korzystając z map, będą poszukiwać magicznych postaci związanych z Bażantarnią. Na każdym punkcie czekają zagadki i zadania. A na końcu skrzynia skarbów, strzeżona przez samego diabła! Tylko najodważniejsi przechytrzą go i zdobędą nagrody!
Aby wziąć udział w grze, należy zapisać się przez wydarzenie na Facebooku „Wszystko Gra”. Zarejestrowani uczestnicy otrzymają kartę startową przez Messenger.
Program Pikniku Międzypokoleniowego
Data: Niedziela, 28 lipca 2025
Godzina: 14:00–18:00
Miejsce: Bażantarnia
W programie:
- 14:00–14:30 – Warsztaty gry na bębnach (I tura)
- 15:00–15:30 – Warsztaty gry na bębnach (II tura)
-17:30–18:00 – Warsztaty gry na bębnach (III tura)
- 16:00 – Gra terenowa „Tajemnica Diabelskiego Kamienia”
Cały dzień – Dmuchany zamek dla dzieci, wielkoformatowe gry planszowe
Wstęp: Wolny
Organizatorzy: Stowarzyszenie Elbląg Europa
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze