W najbliższy piątek, 19 października, dostawy wody będą pozbawieni mieszkańcy ulicy Kalenkiewicza.
Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w związku z planowanymi pracami na sieci wodociągowej w najbliższy piątek pozbawieni dostawy wody będą odbiorcy zamieszkali przy ulicy Kalenkiewicza od nr 1 do nr 17.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!