Reklama

W piątek nie będzie wody przy ul. Kalenkiewicza

18/10/2012 13:46

W najbliższy piątek, 19 października, dostawy wody będą pozbawieni mieszkańcy ulicy Kalenkiewicza.

Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje, że w związku z planowanymi pracami na sieci wodociągowej w najbliższy piątek pozbawieni dostawy wody będą odbiorcy zamieszkali przy ulicy Kalenkiewicza od nr 1 do nr 17.

Wody nie będzie w godz. 8.-15. Czas może ulec skróceniu lub wydłużeniu. W takim wypadku EPWiK dostarczy wodę beczkowozem. Ponadto w wyniku prowadzonych prac może wystąpić okresowe pogorszenie jakości dostarczanej wody.
Robert Danielewicz

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama