XXI finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się dopiero za miesiąc, 13 stycznia, jednak przygotowania do niego już ruszyły. W wielu miejscowościach powiatu elbląskiego, które zagrają razem z orkiestrą Jurka Owsiaka, trwa nabór wolontariuszy, którzy przeprowadzą kwestę.
Zgłoszenia przyjmowane są obecnie w Pasłęku i Markusach, a od dziś (10.12) rozpoczęły się również w Tolkmicku. Zgłoszenia wolontariuszy z Pasłęka przyjmowane są do 13 grudnia. Należy je wysłać na adres [email protected]. Organizatorem tegorocznego finału jest Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej "Kuźnia Pruska" i Pasłęcki Szczep Harcerstwa Hufiec Elbląg.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!