Miasto cały czas czeka na zgłoszenia wystawców, którzy chcą wziąć udział w Świątecznych Spotkaniach Elblążan. Te odbędą się 15 i 16 grudnia na Starym Mieście. Zgłoszenia chętnych przyjmowane są do 25 listopada.
Jarmark świąteczny jest jedną z największych atrakcji. Trwa przez dwa grudniowe dni od 12 do 19. W tym czasie na elbląskiej starówce czynne będą stoiska z rozmaitościami. Tu będzie można zakupić prezenty, które znajdą się pod choinką, czy zamówić bożonarodzeniowe potrawy.W ubiegłym roku w trakcie spotkań działało 47 stoisk. Organizatorzy liczą na to, że podczas tej edycji będzie ich podobna liczba.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!