Reklama

Wspólne świętowanie elblążan

19/11/2012 17:30

Miasto cały czas czeka na zgłoszenia wystawców, którzy chcą wziąć udział w Świątecznych Spotkaniach Elblążan. Te odbędą się 15 i 16 grudnia na Starym Mieście. Zgłoszenia chętnych przyjmowane są do 25 listopada.

Jarmark świąteczny jest jedną z największych atrakcji. Trwa przez dwa grudniowe dni od 12 do 19. W tym czasie na elbląskiej starówce czynne będą stoiska z rozmaitościami. Tu będzie można zakupić prezenty, które znajdą się pod choinką, czy zamówić bożonarodzeniowe potrawy.W ubiegłym roku w trakcie spotkań działało 47 stoisk. Organizatorzy liczą na to, że podczas tej edycji będzie ich podobna liczba. 


— Jakie są warunki? Oczywiście podobnie jak w przypadku programu artystycznego stawiamy na świąteczną atmosferę. Mniej nam zależy na promowaniu tzw. chińszczyzny. Na pewno znajdzie się kilka stoisk i z takimi rzeczami, ale chcemy aby większość był jednak z rzemiosłem, tradycyjnymi ozdobami czy jedzeniem. Do udziału w spotkaniach namawiamy lokalne restauracje, firmy cateringowe, które mogą zaproponować elblążanom świąteczne menu — mówi Leszek Linkowski z elbląskiego ratusza.


Więcej informacji na temat możliwości prezentacji podczas wydarzenia można uzyskać dzwoniąc pod numer 55 239 31 55 lub wysyłając zapytania, zgłoszenia na adres e-mail - [email protected]. Regulamin jarmarku znajduje się na stronie internetowej ratusza www.umelblag.pl

naj


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama