Reklama

Wyjściowy skład coraz bardziej znany. Concordia wygrała z Huraganem 2:1

25/07/2012 19:45

Piłkarze Concordii Elbląg w rozegranym w środę sparingu wygrali w Morągu z Huraganem 2:1 po golach Łukasza Nadolnego i Damiana Szuprytowskiego.

— Mecz był rozgrywany w wolnym tempie. Przez cały czas przeważał nasz zespół, chociaż już w pierwszej minucie straciliśmy bramkę — mówi drugi trener Concordii Przemysław Marusa. — Szybko wyrównaliśmy, a później nadal przeważaliśmy.


Pierwszego gola dla zespołu z Elbląga zdobył Łukasz Nadolny. Elblążanie kolejne bramki powinni zdobyć jeszcze przed przerwą, jednak szwankowała skuteczność. Wynik spotkania ustalił Damian Szuprytowski, który tuż po przerwie skierował piłkę do bramki po dośrodkowaniu Michała Kiełtyki. 


— Mimo przeciętnej gry jesteśmy zadowoleni, że drużyna realizowała założenia taktyczne. Krystalizuje się nam wyjściowy skład na II ligę — dodał Marusa.

W sobotę Concordia sprawdzi się w kolejnym sparingu z Polonią Gdańsk (stadion przy ul. Krakusa, godz. 11).
JK

Huragan Morąg — 
Concordia Elbląg
 1:2 (1:1)

1:0 — Płoszczuk (1), 1:1 — Nadolny (15), 1:2 — Szyprutowski (47)

Concordia: Kopka — Rąbczyk (46 Masztaler), Pujdak, Sambor, Bogdanowicz (46 Sadowski), Wiercioch (46 Lepczak), Zawierowicz (46 Florek), Zejglić (46 Kiełtyka), Korzeniewski (46 Szmydt), Stępień (46 Szyprutowski), Nadolny (46 Drewek)



Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama