Burmistrz Wiesław Śniecikowski podpisał umowę z właścicielem firmy PRIMBUD Andrzejem Filaszkiewiczem na remont alejki głównej na cmentarzu komunalnym przy ulicy Augustyna Steffena w Pasłęku z adaptacją zieleni.
Remont alejki to kontynuacja prac, które zostały zrealizowane w ubiegłym roku przez pasłęcką firmę DOMLUX. Dla przypomnienia dodajmy, że w 2011 roku do przetargu przystąpiły 2 firmy. Oferta firmy DOMLUX na kwotę 110 tys. zł była najkorzystniejsza.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!