Maciej Leśniewski, dyrektor elbląskiego aeroklubu, tak jak chyba większość z elblążan z zapartym tchem oglądał niedawny skok Feliksa Baumgartnera.Czy na podobną przygodę zdecydowałby się szef elbląskiego aeroklubu. Anna Dawid-wydawca on-line.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!