Reklama

Żegnaj trenerze. Jerzy Kozłowski nie żyje

06/01/2018 11:39

Smutna wiadomość dotarła do nas w sobotę. Nie żyje Jerzy Kozłowski, wieloletni trener strzelectwa w Orle Elbląg. Jest jedną z ofiar tragicznego wypadku, do którego doszło w piątek pod Złotowem (woj. wielkopolskie).

Elbląski sport poniósł wielką stratę. Jerzy Kozłowski zajmował się przez wiele lat i z sukcesami szkoleniem dzieci i młodzieży w sekcji strzeleckiej Orła Elbląg. Był szanowany, lubiany i zawsze pomocny.

O jego śmierci poinformowała sekcja strzelecka Orła za pośrednictwem Facebooka.
— Z przykrością informujemy, że zginał nasz trener, kolega, a przede wszystkim mąż, ojciec i dziadek. Wieloletni trener strzelectwa sportowego oraz pięcioboju nowoczesnego — napisali przedstawiciele klubu.

— Dziś dowiedziałem się o śmierci trenera Jerzego Kozłowskiego. Trenera, który uczył mnie wielu rzeczy, i z którym kiedyś pracowałem na strzelnicy. Było to w latach, które bardzo dobrze wspominam. Słowo trener pasowało do niego jak nazwisko. Tak do niego zawsze mówiłem i tak pozostanie w pamięci. Żegnaj Trenerze — napisał Krzysztof Nowacki, jeden z wielu jego wychowanków.

Jak wynika z naszych informacji, Jerzy Kozłowski zginął w piątek w wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 22 pod Złotowem. Samochód, którym podróżował, zderzył się na prostym odcinku drogi. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama