Krzysztof Święcicki, dotychczasowy dyrektor Departamentu Zarządzania Kryzysowego, odszedł na emeryturę. Miasto ogłosiło już konkurs na to stanowisko. Wpłynęły dwie oferty.
Na dniach powinno wyjaśnić się, kto obejmie zwolnione przez Krzysztofa Święcickiego stanowisko dyrektora Departamentu Zarządzania Kryzysowego.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!