Cztery szczeniaki trafiły do elbląskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt przy ul. Królewieckiej w Elblągu. — Powiedziano nam, że maluchy zostały znalezione na poboczu drogi, na obrzeżach Elbląga — opisują pracownicy placówki, którzy szukają odpowiedzialnych właścicieli dla psów.
— Bolejemy nad tym, że zamiast zrobić ogłoszenie i postarać się znaleźć nowych opiekunów dla psiaków, lub zwrócić się o pomoc do nas, ktoś po prostu wyrzucił je niczym zbędną rzecz — piszą dalej pracownicy schroniska. — Teraz jednak musimy skupić się na tym, by znaleźć dla wszystkich maluchów odpowiedzialnych opiekunów, którzy rozumieją, że posiadanie psa, to nie tylko sama przyjemność, lecz także obowiązki i (czasami) problemy wychowawcze.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!