Kto przyjeżdża na sesję samochodem (i jakim?), a kto idzie na nią piechotą lub korzysta z komunikacji miejskiej? Kto (i jakie?) ma oszczędności w złotówkach, a kto w obcej walucie lub papierach wartościowych? Kto (i w jakiej wysokości?) ma kredyty do spłacenia, a kto może spać spokojnie we własnym domu lub mieszkaniu? To wszystko i jeszcze więcej zbadaliśmy, przeglądając oświadczenia majątkowe elbląskich radnych, które pojawiły się w końcu na stronie internetowej elbląskiego ratusza.
Na pytanie, czy można zaoszczędzić, będąc nauczycielem, pozytywnie odpowiada oświadczenie majątkowe Wojciecha Paczkowskiego. Pracujący w zeszłym roku w dwóch elbląskich szkołach (SP nr 1 i III LO) samorządowiec ma największe spośród wszystkich naszych radnych oszczędności w złotówkach - wynoszą one 233 tysiące zł. Radny posiada też niewielką kwotę w walucie obcej - 155 euro.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!