Wtorek, 25 stycznia 2022. Imieniny Miłosza, Pawła, Tatiany

Mamy dla Was choinki. Spotkajmy się w piątek!

2018-12-12 07:00:00 (ost. akt: 2018-12-14 14:48:12)

Autor zdjęcia: Grzegorz Czykwin

Mamy dla Was naturalne choinki od elbląskich leśników. Spotkajmy się w najbliższy piątek (14.12) przed sklepem Społem PSS przy ul. Robotniczej 185 w Elblągu.

Wielkimi krokami zbliżają się do nas święta Bożego Narodzenia. Już w najbliższy weekend odbędą się Świąteczne Spotkania Elblążan, a my chcemy sprawić, byście poczuli świąteczny klimat trochę szybciej. Dlatego już w najbliższy piątek (14.12) będziemy na Was czekali przed sklepem Społem PSS przy ul. Robotniczej 185 w Elblągu. Początek o godz. 14.

Podczas piątkowej imprezy będziemy mieli dla Was m.in. naturalne choinki od Nadleśnictwa Elbląg. Trudno sobie wyobrazić święta Bożego Narodzenia bez zielonego drzewka. Do wyboru są sztuczne i naturalne. Ale wiadomo, że to naturalne mają same zalety. Niepodważalną zaletą naturalnej choinki jest zapach. Pięknie roznosi się po mieszkaniu, tym samym tworząc niepowtarzalną atmosferę świąt.

— I właśnie takie piękne, pachnące choinki będą czekały na naszych Czytelników w piątek. Żeby otrzymać drzewko, należy kupić piątkowe wydanie „Dziennika Elbląskiego”. Taka możliwość będzie na miejscu. Ale uwaga, warto się pospieszyć, bo mamy ograniczoną ilość choinek — mówi Arkadiusz Kolpert, szef redakcji „Dziennika Elbląskiego”. — Podczas piątkowego spotkania będziemy również rozdawali bezpłatny „Dziennik Elbląski Ekstra”. To nasza nowa propozycja dla Czytelników. Bezpłatne wydanie, które będzie się ukazywało raz w miesiącu. Ukazuje się razem z płatnym wydaniem, a dodatkowo można je również znaleźć w zaprzyjaźnionych z nami sklepach i punktach w Elblągu, Pasłęku, Fromborku.

To, co w piątek będzie się działo przed sklepem, będziemy przez godzinę pokazywali na żywo za pośrednictwem naszego serwisu internetowego www.dziennikelblaski.pl oraz na naszym koncie na Facebooku. Transmisja rozpocznie się o godz. 14.

Do udziału w programie realizowanym na żywo zaprosiliśmy gości, z którymi będziemy rozmawiali m.in. o przygotowania do świąt. O świąteczny klimat zadba także zespół Crazy Band, czyli grupa pozytywnie zakręconych, rozśpiewanych uczniów Szkoły Podstawowej nr 18 w Elblągu. Każdy chętny będzie mógł również nagrać życzenia dla mieszkańców Elbląga i okolic.

— Życzenia później zostaną opublikowane w naszym serwisie internetowym www.dziennikelblaski.pl, który w ostatnich tygodniach przeszedł kilka zmian. Mogę zdradzić, że już wkrótce będziemy mieli dla internautów kolejne niespodzianki. Zapraszam do śledzenia naszego serwisu każdego dnia — zapowiada Arkadiusz Kolpert.Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB