10 grudnia na wniosek prezydenta Elbląga Witolda Wróblewskiego zwołana została nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej. Miasto otrzymało sporą sumę z Funduszu Przeciwdziałania Covid-19 na wydatki związane z edukacją.
2 mln 550 zł — tyle wpłynęło już na rachunek miasta z rządowego programu Laboratoria Przyszłości. Środki z funduszu mają zostać przeznaczone na zakup nowoczesnego sprzętu dla szkół podstawowych — m.in. drukarek 3D i projektorów.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!