Sportowy Plebiscyt Dziennika Elbląskiego: Kto trafi do Złotej Dziesiątki?

2022-03-31 21:48:00(ost. akt: 2022-03-31 21:48:22)

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

Jesteście ciekawi? My również! Wielki finał tegorocznego plebiscytu już 9 kwietnia, więc czasu pozostało naprawdę niewiele. Głosujemy tylko do godziny 23:59 dnia 31 marca.
Nasz plebiscyt stał się już elbląską tradycją — od kilkunastu lat dajemy mieszkańcom i mieszkankom możliwość wyboru tych sportowców, których sukcesy napawają dumą cały region i nie tylko! Wybór dziesiątki nigdy nie należał do zadań prostych i doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że podobnie jest również w tym roku.

Przypominamy, że podczas uroczystej gali podsumowującej plebiscyt, która jak co roku odbędzie się w gościnnych progach Hotelu Młyn w Elblągu, nasza redakcyjna kapituła uhonoruje również Sportowego Działacza 2021.

Lista nominowanych to 38 sportowców i 1 para taneczna, o tytuł Trenera Roku 2021 stara się 14 szkoleniowców, a dodatkowo rywalizuje ze sobą 6 szkół tańca. Ale ta lista nadal pozostaje otwarta, a Wy możecie zaproponować swoje kandydatury, pisząc do nas na adres gazeta@dziennikelblaski.pl.


Jak głosować?


Wystarczy wysłać SMS (koszt 2,46 zł z VAT) pod numer 7248, w treści wpisując odpowiedni kod. Każdy może wysłać dowolną ilość SMS-ów, a każda wysłana wiadomość to darmowy egzemplarz elektronicznego wydania gazety – kod SMS, który otrzymasz w wiadomości zwrotnej, pozwala pobrać gazetę ze strony kupgazete.pl.

LISTA NOMINOWANYCH SPORTOWCÓW:


LISTA NOMINOWANYCH SPORTOWCÓW:LISTA NOMINOWANYCH TRENERÓW:SZKOŁY TAŃCA: