Już w piątek Braniewskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości pod nazwą „Kreatywność, praca, biznes”

2023-10-04 14:45:53(ost. akt: 2023-10-04 14:47:39)
Podczas poprzednich targów wystawcy zaprezentowali ponad tysiąc miejsc pracy

Podczas poprzednich targów wystawcy zaprezentowali ponad tysiąc miejsc pracy

Autor zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Braniewie

W piątek 6 października w Zespole Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego w Braniewie odbędą się Braniewskie Targi Pracy i Przedsiębiorczości pod nazwą „Kreatywność, praca, biznes”.
Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie zaprasza do udziału w Braniewskich Targach Pracy i Przedsiębiorczości pod nazwą „Kreatywność, praca, biznes".

Celem inicjatywy jest pomoc młodzieży, jak i osobom poszukującym pracy w wyborze przyszłej ścieżki zawodowej oraz zaprezentowanie aktualnych ofert pracy. Istotnym elementem w ramach Braniewskich Targów Pracy i Przedsiębiorczości będzie zaakcentowanie, iż przedsiębiorczość biorąc pod uwagę aktualne wymagania rynku, jest niezwykle pożądana jako jedna z kluczowych kompetencji niezbędnych dla rozwoju, zatrudnienia i samorealizacji.

Organizowane wydarzenie umożliwi odwiedzającym nawiązanie bezpośredniego kontaktu z pracodawcami, lokalnymi instytucjami, w tym podmiotami wspierającymi założenie / prowadzenie działalności gospodarczej oraz specjalistami rynku pracy Ochotniczych Hufców Pracy, Powiatowego Urzędu Pracy.


Miejsce: Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego w Braniewie, ul. Gdańska 19, 14-500 Braniewo
Termin: 06.10.2023 r. w godz. 11.00-13.00

Organizatorzy: Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Braniewie, Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie, Zespół Szkół Zawodowych im. Jana Liszewskiego w Braniewie.

PUP Braniewo

W powiecie braniewskim Dziennik Elbląski ukazuje się razem z Gazetą Braniewską IKAT.

Fot. IKAT Gazeta Braniewska


Poprzednie wydania znajdziesz TUTAJ