Czytelnicy Dziennika Elbląskiego wybierają najpopularniejszego sportowca! Głosować można również na swój ulubiony klub sportowy

2023-11-16 16:16:29(ost. akt: 2023-12-18 13:35:19)
Laureaci XVI edycji Plebiscytu Sportowego Dziennika Elbląskiego

Laureaci XVI edycji Plebiscytu Sportowego Dziennika Elbląskiego

Autor zdjęcia: Ryszard Biel

Głosowanie trwa! Dziennik Elbląski po raz osiemnasty wspólnie z Czytelnikami i Czytelniczkami nagrodzi dziesięciu najpopularniejszych sportowców! Wybieramy również najpopularniejszy klub sportowy!
W tej edycji plebiscytu głosowanie odbywa się nie tylko za pomocą SMS-ów. Głosować można również, wypełniając kupon dołączony do każdego papierowego wydania Dziennika Elbląskiego (nowe wydania ukazują się w piątki i dostępne są w sprzedaży przez cały tydzień).

Jak wypełnić kupon? Na miejscu pierwszym wpiszmy tego zawodnika lub zawodniczkę, któremu chcemy przekazać równowartość 10 SMS-ów, zawodnik z miejsca drugiego na naszej liście otrzyma równowartość 9 SMS-ów i tak dalej. Równowartość 1 SMS-a otrzyma zawodnik lub zawodniczka, którą wpiszemy na miejscu ostatnim w naszym kuponie. Wypełniony kupon należy wysłać na adres naszej redakcji lub dostarczyć go osobiście na Rybacką 35 w Elblągu, gdzie mieści się nasza redakcja. Kupon wystarczy wrzucić do skrzynki na listy, która znajduje się przy drzwiach wejściowych.

Jednocześnie informujemy, że trwa również głosowanie w plebiscycie rangi wojewódzkiej, do Dziennika Elbląskiego dołączamy kupon, który należy wypełnić nazwiskami sportowców nominowanych do tytułu najpopularniejszego sportowca województwa warmińsko-mazurskiego, a szczegóły znajdziecie TUTAJ.

Wracając do plebiscytu Dziennika Elbląskiego, przypominamy, że w tym roku nasi Czytelnicy i Czytelniczki, a jednym słowem Kibice, wybierają również najpopularniejszy klub sportowy — w tej kategorii zwycięzca może być tylko jeden!

Głosowanie na najpopularniejszego sportowca trwa! Oto lista nominowanych!Który klub sportowy jest najpopularniejszy? Zagłosuj!