Do komory hiperbarycznej gdyńskiego szpitala trafiła 11-letnia dziewczynka z Elbląga, która zaraz po świętach zatruła się tlenkiem węgla wydobywającym się z piecyka gazowego w łazience. Jest to już drugi przypadek zatrucia czadem w ostatnim czasie na terenie Elbląga i okolic.
Do zdarzenia doszło 27 grudnia br. o godzinie 11. na ulicy Wojska Polskiego w Elblągu. 11-latka brała kąpiel. Jej matka zauważyła, że dziecko źle się poczuło, a chwile później straciło przytomność.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!