Zapomniałeś o kończącym się, 10-letnim, terminie ważności twojego dowodu osobistego? A może, co gorsza, twój dowód już jest nieważny? Za zapominalstwo grozi ci grzywna - do 5 tysięcy złotych. Możesz też trafić za kratki.
W tym roku nowe dowody osobiste powinno sobie wyrobić 5798 elblążan, gdyż kończy się termin ważności ich dokumentów wystawionych w roku 2003. Ilu z nich (nie licząc tu wypadków losowych) zapomni jednak o tym obowiązku? Dane za zeszły rok nie napawają tu optymizmem.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!