Grupa elblążan chce, żeby miejski autobus dojeżdżał w wakacje do Jeleniej Doliny. Zarząd Komunikacji Miejskiej za pomysł dziękuje. Dodaje jednak, że temat ten należy odłożyć na przyszłość, choćby dlatego, że nie ma na to pieniędzy.
Latem Jelenia Dolina jest jednym z miejsc chętniej odwiedzanych przez elblążan. Tam, w pobliżu jeziora Martwego, znajduje się wyznaczone miejsce na ognisko i grilla. Dojechać można do niego samochodem, rowerem albo autobusem linii 12. Ten jednak kończy swój kurs w Próchniku, skąd do punktu docelowego jest jeszcze około trzech kilometrów.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!