Reklama

53-latek na hulajnodze zderzył się z autem

W piątek, 26 czerwca, około godziny 14 na ul. Topolowej w Elblągu 53-letni mężczyzna kierujący hulajnogą elektryczną zderzył się z samochodem osobowym. Policjanci ukarali go dwoma mandatami.

Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 53-latek jechał hulajnogą elektryczną po jezdni i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 21-letniemu kierującemu samochodem marki Renault.

Mężczyzna miał na głowie kask. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, ponieważ skończyło się jedynie na niegroźnych obrażeniach i uszkodzeniu hulajnogi.

Za spowodowanie kolizji 53-latek został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł. Dodatkowo otrzymał mandat w wysokości 100 zł za jazdę hulajnogą po jezdni.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 26/06/2026 19:12
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama