W piątek, 26 czerwca, około godziny 14 na ul. Topolowej w Elblągu 53-letni mężczyzna kierujący hulajnogą elektryczną zderzył się z samochodem osobowym. Policjanci ukarali go dwoma mandatami.
Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 53-latek jechał hulajnogą elektryczną po jezdni i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 21-letniemu kierującemu samochodem marki Renault.
Mężczyzna miał na głowie kask. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja, ponieważ skończyło się jedynie na niegroźnych obrażeniach i uszkodzeniu hulajnogi.
Za spowodowanie kolizji 53-latek został ukarany mandatem w wysokości 1500 zł. Dodatkowo otrzymał mandat w wysokości 100 zł za jazdę hulajnogą po jezdni.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze