Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Elblągu 19.06 o godz. 10.00 w Hali Sportowej CSB przy ul. Grunwaldzka 135 w Elblągu organizuje II Elbląską Autoriadę.
Autoriada to turniej dla dzieci z 12 placówek, które w 2012 r. przystąpiły do realizacji Przedszkolnego Programu Edukacji Komunikacyjnej Autochodzik. Podczas rozgrywek sportowo-umysłowych, dzieci będą prezentować swoją wiedzę i umiejętności z zakresu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Ideą imprezy jest przygotowanie dzieci poprzez zabawę do świadomego, samodzielnego i bezpiecznego poruszania się po drogach. Nowością tegorocznej Autoriady jest zaproszenie do zabawy przedszkolaków z Przedszkola Specjalnego i z dwóch elbląskich przedszkoli z grupami integracyjnymi.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!