We wtorek na scenę elbląskiego klubu Mjazzga wyszli: Baaba, Gaba Kulka i Bunio.
Baaba właśnie wyszła ze studia, gdzie nagrała swoje wersje zapomnianych przebojów z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Towarzyszą jej starzy znajomi – Gaba Kulka i Michał Skrok (czyli bunio z Dick4Dick). Materiał nagrano pod okiem Maćka Cieślaka w jego analogowym Studio im. Adama Mickiewicza. EPka ukaże się nakładem Lado ABC, najpierw w formie mp3, a następnie jako winyl już w styczniu 2013.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!