Przed nami pierwszy w tym roku koncert w elbląskim klubie muzycznym Mjazzga przy ul. Kowalskiej. W najbliższy wtorek (8 stycznia) o godz. 20.15 na tamtejszej scenie pojawi się zespół Baaba z Gabą Kulką i Buniem.
Baaba wyszła niedawno ze studia, gdzie nagrała swoje wersje zapomnianych przebojów z lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. Towarzyszą jej starzy znajomi – Gaba Kulka i Michał Skrok (czyli Bunio z Dick4Dick). Materiał nagrano pod okiem Maćka Cieślaka w jego analogowym Studiu im. Adama Mickiewicza. EPka ukaże się nakładem Lado ABC, najpierw w formie mp3, a następnie jako winyl w styczniu 2013 roku.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!