Po raz kolejny w Młynarach odbył się piknik rodzinny pod hasłem „Baw się razem z nami”, który zintegrował lokalną społeczność i uatrakcyjnił wolny czas małym i tym dużym. 16 czerwca mieszkańcy Młynar i okolic spotkali się na boisku Zespołu Szkół w Młynarach, aby wspólnie się bawić.
Imprezę zorganizowały: Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Młynary i Zespół SzkółChcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!