Dni Elbląga 2026 odbędą się od 26 do 28 czerwca i będą połączone z obchodami 780-lecia nadania praw miejskich. Miasto odkryło już pierwsze karty dotyczące tegorocznych koncertów.
Wiadomo już, że podczas wydarzenia na scenie wystąpią Smolasty oraz Justyna Steczkowska. Smolasty pojawi się przed elbląską publicznością w piątek, 26 czerwca, natomiast Justyna Steczkowska zagra koncert dzień później, w sobotę, 27 czerwca. Organizatorzy ogłosili również, że w niedzielę, 28 czerwca, na scenie pojawią się Paluch oraz Żabson.
Informacje o artystach zostały opublikowane przez miasto w mediach społecznościowych wraz z oficjalnymi grafikami promującymi wydarzenie.
To jednak nie koniec muzycznych atrakcji. Miasto zapowiedziało już, że w najbliższym czasie ogłoszeni zostaną kolejni wykonawcy, którzy pojawią się podczas Dni Elbląga 2026.




Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Chyba najgorsze Dni Elbląga jakie pamiętam.Steczkowska plus jej syn Myszkowski, widzę wszystko pozostaje w rodzinie.O pozostałych gwiazdach nawet nie wspomne, bo nie kojarzę, w ogóle.Od dawna się mówi, że w Elblągu nie ma młodzieży, wyjeżdżają do Trójmiasta,a wy tu wypalacie z jakimś Smolastym, czy Żabsonem.Mamy tylu fajnych wykonawców chociażby Kombii panowie z Trójmiasta nie daleko szukać.
1) narzekać na wyjazd młodych ludzi z Elbląga 2) narzekać, że miasto zaprosiło artystów znanych głównie przez młodzież Wybierz jedno.
Nie kojarzę w ogóle Żabsona, czy Palucha, a Smolastego chyba tylko z kawałka z Dodą no i z reklamy parówek.Na dni Elbląga w tym roku zwyczajnie się nie pojawię, bo nie ma tam wykonawców, którzy trafiliby w mój gust muzyczny.Mi kojarzą się tego typu imprezy z zabawą, energią, a nie ze smetami i wyciem Steczkowskiej.Tego typu artystka powinna być zapraszana do filharmonii, czy domów kultury na biletowane imprezy, a nie na festyny, plenery.Tylu mamy fajnych wykonawców jak IRA, Kombii, Lady Pank, czy A.Piaseczny.Szkoda, może za rok poprawi się Elbląg i trafi w gusta elblążan a nie tylko do młodzieży.
No to ja na Pani Gwiazdach równiez bym sie nie pojawiła a te bardzo mi pasuja ;) Nigdy nie dogodzi sie wszystkim.
Chyba najgorsze Dni Elbląga jakie pamiętam.Steczkowska plus jej syn Myszkowski, widzę wszystko pozostaje w rodzinie.O pozostałych gwiazdach nawet nie wspomne, bo nie kojarzę, w ogóle.Od dawna się mówi, że w Elblągu nie ma młodzieży, wyjeżdżają do Trójmiasta,a wy tu wypalacie z jakimś Smolastym, czy Żabsonem.Mamy tylu fajnych wykonawców chociażby Kombii panowie z Trójmiasta nie daleko szukać.
1) narzekać na wyjazd młodych ludzi z Elbląga 2) narzekać, że miasto zaprosiło artystów znanych głównie przez młodzież Wybierz jedno.
Nie kojarzę w ogóle Żabsona, czy Palucha, a Smolastego chyba tylko z kawałka z Dodą no i z reklamy parówek.Na dni Elbląga w tym roku zwyczajnie się nie pojawię, bo nie ma tam wykonawców, którzy trafiliby w mój gust muzyczny.Mi kojarzą się tego typu imprezy z zabawą, energią, a nie ze smetami i wyciem Steczkowskiej.Tego typu artystka powinna być zapraszana do filharmonii, czy domów kultury na biletowane imprezy, a nie na festyny, plenery.Tylu mamy fajnych wykonawców jak IRA, Kombii, Lady Pank, czy A.Piaseczny.Szkoda, może za rok poprawi się Elbląg i trafi w gusta elblążan a nie tylko do młodzieży.