Już 4 stycznia na ekrany kin wejdzie "Bejbi blues" - najnowszy film Katarzyny Rosłaniec, reżyserki głośnych, wielokrotnie nagradzanych "Galerianek".
Reżyserka oraz inni twórcy tego obrazu będą gośćmi elbląskiej premiery filmu, jaka odbędzie się w kinie Światowid 4 stycznia o godzinie 18. Przy okazji warto wspomnieć, iż jedna ze scen do "Bejbi blues" kręcona była w Elblągu, a dokładnie w Galerii EL. Udział w niej wzięli elbląscy statyści. Premierze w Światowidzie towarzyszyła będzie wystawa zdjęć autorstwa Miłosza Kulawiaka z planu filmowego "Bejbi blues" w Elblągu.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!