Reklama

Bursztynowa Miss Polski 2012. Trzy tytuły dla elblążanek

21/08/2012 16:59

Wśród laureatek tegorocznej edycji konkursu Bursztynowa Miss Polski znalazły się także dwie szesnastoletnie elblążanki. Z tytułami komplementarnymi powróciły z Ustki Alicja Oryl i Magdalena Srock.

Finał Bursztynowej Miss Polski 2012 odbył się w minioną sobotę na Promenadzie w Ustce. Poprzedzony był tygodniowym zgrupowaniem 12 finalistek w tym nadmorskim kurorcie, podczas którego m.in. zwiedzały one trałowiec ORP Gopło oraz wzięły udział w sesji zdjęciowej do ekskluzywnego kalendarza na 2013 rok.


W czasie finałowej gali aż trzy tytuły trafiły do 16-letnich elblążanek. Alicja Oryl otrzymała tytuł bursztynowej miss Fantazji, a Magdalena Srock została bursztynową miss Pujana oraz bursztynową miss Polski Internetu 2012. Jednak najważniejszy tytuł - bursztynowej miss Polski - jurorzy przyznali Karolinie Skwarskiej z Nidzicy. 


Wszystkie finalistki otrzymały nagrody ufundowane przez firmy: Paul Sagane, producenta wysokiej klasy kosmetyków, salony fryzjerskie Point, które ufundowały zestawy kosmetyków L’Oreal Paris Professionnel, Self Company Group - projektującą i produkującą stroje kąpielowe oraz dystrybutora MacCoffee & Hyson.
P

onadto zdobywczynie tytułów miss otrzymały także szklane statuetki z bursztynem, ufundowane przez firmę Pujan, a zdobywczyni głównego tytułu wzbogaciła się również o suknię wieczorową z Atelier "Suknie Marzeń" Edyty Gracy.
jago

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama