Wśród laureatek tegorocznej edycji konkursu Bursztynowa Miss Polski znalazły się także dwie szesnastoletnie elblążanki. Z tytułami komplementarnymi powróciły z Ustki Alicja Oryl i Magdalena Srock.
Finał Bursztynowej Miss Polski 2012 odbył się w minioną sobotę na Promenadzie w Ustce. Poprzedzony był tygodniowym zgrupowaniem 12 finalistek w tym nadmorskim kurorcie, podczas którego m.in. zwiedzały one trałowiec ORP Gopło oraz wzięły udział w sesji zdjęciowej do ekskluzywnego kalendarza na 2013 rok.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!