Prezydent Elbląga skierował do Poczty Polskiej wniosek o zmianę godzin pracy urzędu przy Placu Dworcowym, tak by mieszkańców Elbląga mógł obsługiwać całodobowo.
— Wielokrotnie elblążanie zgłaszali mi problemy dotyczące braku możliwości korzystania z usług Poczty Polskiej w godzinach wieczornych i nocnych. Wielu z nich pracuje poza Elblągiem, wracają do domów wieczorem, a to powoduje, że nie mogą nadawać przesyłek, dokonywać wpłat czy też odbierać przesyłki awizowane — powiedział Grzegorz Nowaczyk.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!