Była godzina 2.40 w nocy, gdy policyjny patrol otrzymał zgłoszenie o kradzieży paliwa z zaparkowanego pod blokiem samochodu. Na widok nadjeżdżającego radiowozu sprawcy zaczęli uciekać. Daleko jednak nie pobiegli…
Zdarzenie miało miejsce w nocy przy ul. Szarych Szeregów w Elblągu. To tam, dwaj mężczyźni postanowili włamać się do zaparkowanego pod blokiem forda i ukraść z niego paliwo. Szyki przestępcom popsuli policjanci.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!