Reklama

Czerwonym Szlakiem Bizonów z Markiem Kammem

09/01/2013 11:50

W niedzielę Marek Kamm, elbląski oficer rowerowy zaprasza na pierwszą w tym roku wspólną wycieczkę. Zbiórka na Placu Dworcowym o godzinie 8.00.

Wycieczką, która otworzy nowy sezon rowerowy będzie jazda nowymi szlakami po gminie Godkowo.
— Ta mniej znana przez elblążan część Równiny Warmińskiej wzbogaciła się w zeszłym roku m.in. o czerwony Szlak Bizonów wytyczony przez Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalną Grupę Działania — mówi Marek Kamm.

Udział w wycieczce jest bezpłatny, trzeba mieć ukończone 18 lat.Długość trasy to około 100 km. Tempo jazdy będzie bardzo spokojne i nie przekraczające 20 km na godzinę. Należy zabrać ze sobą podstawowe akcesoria rowerowe: dętkę, łatki, pompkę, klucze. Każdy z uczestników powinien zadbać o dobry stan techniczny swojego roweru.
Tu możesz zapoznać się z trasą
daw

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama