W niedzielę Marek Kamm, elbląski oficer rowerowy zaprasza na pierwszą w tym roku wspólną wycieczkę. Zbiórka na Placu Dworcowym o godzinie 8.00.
Wycieczką, która otworzy nowy sezon rowerowy będzie jazda nowymi szlakami po gminie Godkowo.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!