Reklama

Dariusz Dąbkowski: Mówię to, co myślę



26/05/2013 16:04

Prawie 5 tysięcy użytkowników jednego z portali społecznościowych polubiło "Pana Darka barmana ze Szproty". Niektórzy go uwielbiają, inni ostro krytykują. Jedno jest pewne, po czwartkowej emisji odcinka "Kuchennych rewolucji", z udziałem elbląskiej restauracji, mówi o nim całe miasto.



— Stał Pan się gwiazdą Facebook"a...

— Nieprawda, nie wydaje mi się. Tak mówią inni.



— Jednak wnioskując, po założonym fanpaeg"u "Pan Darek barman ze Szproty"...

— Nie przeze mnie założonym, przez kogoś innego.

— Przez kogo?

— Nie wiem.



— A ma Pan swoje prywatne konto na Facebooku?

— Nie. I nie będę miał.




— Ale zaglądał Pan na Facebooka?

— No tak. Kolega mi pokazał tę stronkę. (śmiech) Wejść jest troszeczkę (red.— od piątku prawie 5 tys. polubień)
Rozmowę z Panem Darkiem przeczytasz w poniedziałkowym (27 maja) Dzienniku Elbląskim.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama