Okazuje się, że coraz więcej elblążan interesuje się historią swojego miasta. We wtorek do ostatniego miejsca zapełnili oni salę Klubu Garnizonowego 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej.
Przyciągnęły ich tam dwa wydarzenia, zorganizowane z okazji przypadającej w tym roku 68. rocznicy zdobycia Elbląga przez Armię Czerwoną. Stowarzyszenie Historyczno-Poszukiwawcze Denar przygotowało wystawę "Festung Elbing".Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!