To będzie okazja, żeby nie tylko pomóc domowi dziecka, ale także z bliska zobaczyć, jak toczy się w nim codzienne życie. — Jesteśmy serdecznym, ciepłym domem. Od innych różni nas tylko wielkość — mówi Barbara Nalińska, dyrektorka elbląskiej placówki, i zaprasza w najbliższy czwartek na drzwi otwarte.
Dom dziecka w Elblągu mieści się przy ul. Chrobrego. Obecnie mieszka tam 60 dzieci w różnym wieku. W najbliższy czwartek po raz pierwszy w historii placówka otwiera drzwi przed wszystkimi, którzy chcą zobaczyć z bliska, jak wygląda tutaj życie codzienne. Spotkanie opłatkowe rozpocznie się o godz. 18.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!