Reklama

KOD zaprasza na happening w Elblągu. "Akcja poparcia dla Donalda Tuska i UE"

12/03/2017 15:53

Elbląski KOD zaprasza na happening, który odbędzie się w najbliższy poniedziałek (13.03) na pl. Słowiańskim. Początek o godz. 15.30. — Happening jest akcją poparcia dla Donalda Tuska i Unii Europejskiej. Jeżeli jesteś dumny z tego, że jesteś Europejczykiem musisz tam być — piszą organizatorzy.

— Jesteśmy dumni i szczęśliwi z ponownej reelekcji pana Donalda Tuska na przewodniczącego Unii Europejskiej. Rząd Polski reprezentowany przez premier Beatę Szydło nie osiągnął swojego celu, zwyciężył zdrowy rozsądek, a przedstawiciele 27 państw podjęli jedyną słuszną decyzję — pisze Regina Stelmaczonek, koordynator Grupy KOD Elbląg.

Przedstawiciele elbląskiego KOD zapraszają do udziału w poniedziałkowym (13.03) happeningu wszystkich elblążan, którym "bliska jest idea Unii Europejskiej". Odbędzie się na pl. Słowiańskim przy fontannie o godz. 15.30.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama