Kilka minut po godz. 16. pod Jegłownikiem doszło do kolizji czterech aut. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał, natomiast przez najbliższe półtorej godziny mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.
Do zdarzenia doszło na drodze DK 22 z Elbląga do Malborka. Pod Jegłownikiem zderzyły się cztery samochody osobowe. Ze wstępnych informacji wynika, że w wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. Natomiast częściowo zablokowany jest odcinek drogi między Elblągiem a Fiszewem. Odbywa się tam ruch wahadłowy, a utrudnienia mogą potrwać nawet półtorej godziny. Policjanci apelują do kierowców o ostrożność.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!