Reklama

Kto zrobi miejskiego Sylwestra?

19/10/2010 12:16

Kto zorganizuje tegoroczną imprezę sylwestrową w Elblągu, którą zaplanowano na Placu Kazimierza Jagiellończyka? Miasto właśnie ogłosiło konkurs na opracowanie scenariusza zabawy.

— Urząd Miejski w Elblągu zaprasza stowarzyszenia, firmy oraz wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie na „ Opracowanie autorskiego scenariusza imprezy pn. Sylwester 2010 r.” — informuje Joanna Buzderewicz z Wydziału Kultury Urzędu Miejskiego w Elblągu.



Tegoroczną imprezę sylwestrową zaplanowano na Placu Kazimierza Jagiellończyka. 

— Do głównych zadań organizatora należeć będzie przede wszystkim zapewnienie programu artystycznego z uwzględnieniem występu zespołu muzycznego, konferansjerki oraz konkursów i zabaw dla publiczności wraz z upominkami — informuje Joanna Buzderewicz.

Na koszty związane z przygotowaniem programu imprezy przewidziano w budżecie kwotę 50 tysięcy złotych. Zainteresowani powinni składać oferty (scenariusz artystyczny wraz z kosztorysem) w siedzibie Wydziału Kultury UM przy ul. Czerwonego Krzyża 2, w terminie do 5 listopada 2010 r. 


Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama