Pewien młody mężczyzna zgłosił na policję fakt przywłaszczenia telefonu przez nieznaną mu osobę. Po pewnym czasie okazało się, że sytuacja wyglądała zupełnie inaczej.
Policjanci podczas służby legitymowali na elbląskiej starówce 25-letnią kobietę. Sprawdzili również w bazie danych imei jej telefonu komórkowego. Okazało się wtedy, że aparat figuruje tam jako utracony. Gdy zaczęto wyjaśniać sprawę okazało się, że był on prezentem od… byłego już chłopaka.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!