W maju, uczniowie Szkoły Podstawowej nr 12 w Elblągu uczestniczyli w projekcie pod nazwą "Łączy nas ZEBRA". Projekt ten zgłoszony został do konkursu Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty pt."Ciekawie, aktywnie, razem. Bezpieczna szkoła - bezpieczny uczeń". Nie zabrakło tam również policjanta z ruchu drogowego który mówił o bezpieczeństwie i rozdawał maskotki "Pancernika".
Szkołę Podstawową nr 12 i Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 łączy Zebra. Każdego dnia kilkuset uczniów spotyka ją na swojej drodze, dlatego uświadamianie dzieciom i młodzieży zagrożeń związanych z drogą do i ze szkoły oraz popularyzowanie wśród nich znajomości przepisów o ruchu drogowym stało się priorytetem działań uczniów i nauczycieli SP 12 .Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!