Reklama

Liceum Plastyczne zaprasza gimnazjalistów na bezpłatne zajęcia

11/02/2013 10:06

Dzisiaj (11.02) w godz. 16-17.30 odbędą się pierwsze zajęcia dla uczniów III klas gimnazjum, którzy rozważają kontynuację nauki w Liceum Plastycznym w Gronowie Górnym.

Wzorem lat ubiegłych Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym zaprasza zainteresowanych uczniów klas III gimnazjum na bezpłatne zajęcia z rysunku, malarstwa i rzeźby przygotowujące do egzaminu wstępnego do Liceum Plastycznego.

Na zajęcia:
z rysunku należy przynieść ze sobą arkusze papieru A3 oraz ołówki różnej miękkości (B),
z malarstwa: farby - 5 palet kolorów: biały, zielony, czerwony, żółty, niebieski (farby tempery lub akryle), arkusze papieru A3 oraz pędzle
na zajęcia z rzeźby szkoła zapewnia materiał ( glina)

Przypominamy, że warunkiem rekrutacyjnym jest wynik egzaminu wstępnego. Harmonogram zajęć dostępny jest na stronie szkoły.

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Reklama

Wideo DziennikElblaski.pl




Reklama