Dzisiaj (11.02) w godz. 16-17.30 odbędą się pierwsze zajęcia dla uczniów III klas gimnazjum, którzy rozważają kontynuację nauki w Liceum Plastycznym w Gronowie Górnym.
Wzorem lat ubiegłych Liceum Plastyczne w Gronowie Górnym zaprasza zainteresowanych uczniów klas III gimnazjum na bezpłatne zajęcia z rysunku, malarstwa i rzeźby przygotowujące do egzaminu wstępnego do Liceum Plastycznego.Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!